DROBTINICA 2022 – ZAHVALA

MALO JE… VELIKO

V petek, 14. 10. 2022, smo pred trgovino v Novi vasi že devetič izvedli humanitarno akcijo DROBTINICA, s katero smo uspeli zbrati rekordnih 963,22 evrov, ki jih bomo porabili za učence naše šole.

Pri izvedbi Drobtinice so sodelovali:

• vodja humanitarne akcije Ksenija Brus,
  • učenci OŠ Toneta Šraja Aljoše, Nova vas pod vodstvom razredničark in ostalih učiteljic in učiteljev,
  • otroci iz vrtca Nova vas pod vodstvom vzgojiteljic in pomočnic,
  • gospa Marija Jakopin,
  • prostovoljci organizacije Rdečega križa (Marica Zgonc, Mojca Jernejčič, Nina Jerič) ter podjetje Mercator,
  • gospa Tanja Žele z delavnico papirnatega cvetja,
  • gospa Anica Indihar Zabukovec,
  • gospa Andreja Klančar,
  • gospa Simona Primožič z delavnico soli in parfumov,
  • gospod Branko Knavs,
  • zaposleni na OŠ Toneta Šraja Aljoše, Nova vas,
  • in drugi občani ter

Za vse pripravljeno, za obisk stojnice, prispevek in dobro voljo pri delu se prav vsem iskreno zahvaljujemo. Preživeli smo prijetne dni v pripravah na petkovo izvedbo in tudi lep dan, ko smo lahko na stojnici poklepetali z obiskovalci in jim predstavili svoje delo. Hvala tudi vodstvu naše šole, gospe ravnateljici Mileni Mišič, ki nam je omogočila, da lahko sodelujemo znotraj tega projekta, in nas spodbujala pri našem delu.

Predvsem pa gre zahvala tudi vsem, ki ste našo stojnico obiskali. Veseli smo, da so vam bili ponujeni izdelki všeč. Z ‘nakupom’ pa ste prispevali v šolski sklad.

Na ta dan je potekalo tudi žrebanje učencev, ki so sodelovali v nagradni igri Drobtinica. Dobrote s stojnice so prejeli trije učenci. To so Ajda Milavec, Ažbe Pintar in Ella Miklavčič.

Jesen nam je postregla z mavrico toplih barv, Drobtinica pa nas je obdarila z mavrico prijetnih občutij.

Obljubimo, da se bomo trudili še naprej in vas navduševali z izvirnimi idejami, ki bodo bogatile našo stojnico v prihodnjih letih.

Še enkrat najlepša hvala za vaše sodelovanje in nasvidenje naslednje šolsko leto.

Mentorica Ksenija Brus