BRANJE OTROKOM V VRTCU

V tednu otroka smo učenci devetega razreda brali vsem skupinam otrok v vrtcu. Naše branje je postalo že kar tradicionalno in ga učenci komaj čakamo. Mogoče ga bomo izvedli še kakšenkrat v tem šolskem letu.

Učiteljica: Martina Kočevar

Fotografije: Gaja Čelebič in Lena Lah Majkić

• Imel sem se zelo lepo. Užival sem, ko sem se igral z otroki. (Filip)
  • Imela sem se lepo. Všeč mi je bilo, ko smo se igrali. (Naja)
  • Meni je bilo »fajn«, ker smo se igrali. Otroci so bili zelo pridni. Na koncu sploh niso želeli, da bi odšli. (Marijana)
  • Bilo je zelo zabavno. Otroci so bili prijetni, prijazni in bilo je tudi malo poučno. (Zala)
  • Bilo je zelo zabavno. Upam, da bomo odšli še kdaj brat v vrtec. (Lena)
  • Otroci so bili glasni, a sem se a kljub temu zabaval. (Andraž)
  • Bilo je zelo zabavno. Otroci so poslušali zgodbico in lepo smo se igrali. Veliko otrok se je sporeklo glede otroške igrače motorna žaga. (Izadora)
  • Meni je bilo zabavno in smešno. Skoraj vsi otroci so poslušali pravljico, nekateri pa so sedeli in se igrali z igračami. (Gaja)
  • Bilo je poučno, zabavno … Otroci so se ob pravljici smejali ter skoraj vse razumeli. (Manca)
  • Bilo je zabavno, otroci so zelo prijazni in poslušni (Karin).
  • Meni je bilo zelo lepo. Z otroki iz vrtca smo se dobro in hitro ujeli. Ko sva s Karin brali pravljico Zajček Skokec, so otroci pozorno poslušali. Po prebrani pravljici, smo se malo pogovarjali in se nato šli igrat. (Rebeka)
  • Branje je bilo v redu. Vesel sem bil, da sem bral v skupini, v kateri je moj tamali brat. (Jan)