ŠOLSKE GLASBENE DEJAVNOSTI – URNIK

Učenci in učenke naše šole lahko sodelujejo v treh različnih pevskih zborih, sodelujejo v šolskem ansamblu in se učijo igranja na ukulele.

Mladinski zbor, v katerega so vključeni pevci in pevke od 6. do 9. razreda, ima pevske vaje vsak torek 6. šolsko uro.
Otroški pevski zbor, v katerega so vključeni pevci in pevke od 3. do 5. razreda, ima pevske vaje vsak četrtek 6. šolsko uro.
Mlajši otroški pevski zbor, v katerega so vključeni pevci in pevke iz 2. razreda, ima pevske vaje vsak četrtek 7. šolsko uro.
Šolski ansambel, v katerem sodelujejo učenci od 6. do 9. razreda, je na urniku vsak torek 7. šolsko uro.
Šolska skupina ukulele, v kateri sodelujejo učenci od 3. do 5. razreda, je na urniku vsak ponedeljek 6. šolsko uro.