ZVEZDICA SREBRNA PADE NA ZEMLJO

KLIKNITE ZA OGLED POSNETKA KONCERTA

19. decembra 2023 se je v dvorani Bloški smučar odvil božično-novoletni koncert ob dnevu samostojnosti in enotnosti. Po nagovorih župana Jožeta Dolesa in ravnatelja Roberta Groma se je pred polno zasedeno tribuno odvila zgodba o Zvezdici srebrni, ki je padla na Zemljo.

Igralci in napovedovalci so prepletli glasbene in plesne točke šolskih zborov, glasbenikov instrumentalistov, plesnih skupin, dveh nekdanjih učenk šole in gostujočega zbora Vokalne skupine Diva. Učenci so se po skrbnih pripravah svojih mentoric, ter ob čudoviti sceni odlično predstavili.

Občina Bloke je pokrila strošek za kvalitetno ozvočenje in osvetlitev koncerta. Učenci in mentorica medijskega krožka so dogodek posneli in ga pripravili za ogled.

Uživajte ob ponovnem ogledu!